Klasické sedacie súpravy

Mám záujem

Sedacia súprava Metropol vytvorí pohodlie pri sedení, lenošení a príležitostnom spaní. Vhodná do interiérov bytu, ale taktiež dotvárajú pekný interiér v kanceláriach, a vstupných recepciách.Vďaka výškovo nastaviteľným opierkam / sklápací systém / a pevným podrúčkam Vám poskytne maximálny komfort pri sedení. Sedacia časť tejto sedačky je vysúvacia s polohovatelným sedením.

Sedacia súprava Deni je jednou so sedačiek vyrábaných na mieru, podľa požiadaviek klienta. Disponuje širokou škálov výberu látkového a koženého prevedenia a spĺňa požiadavky aj pre náročného klienta.Nožičky sú v prevedení drevo, striekaná farba RAL a prevedenie chróm.

Obľúbená sedačka Moskva pre klientov do bytových priestorov. Sedacia súprava má možnosť úpravy na mieru a disponuje širokou škálov látkového a koženého prevedenia. Vďaka dizajnovým poťahom vie dotvoriť interiér bytu,ale i Vašej kancelárie.

COSMO je elegantná a funkčná sedacia súprava, vhodná do vstupných miestností, na recepciu a priestranných kancelárií. Disponuje širokými opierkami,ktoré môžu slúžiť na odkladanie notebookov a zápisov počas rokovania. V ponuke sú dvojsedy, trojsedy,jednosedy a rohové prvky sedačky. Kedže pri všetkých sedacích súpravách je možná úprava na mieru vieme nimi dotvoriť každý priestor.Podnož na sedačke môže byť v odtieni dreva,alebo v prevedeni RAL a chróm. Vďaka širokému výberu látkových a kožených poťahov je sedačka COSMO obľúbená a vhodná aj do bytových priestorov.

Fotogaléria

 

Security code