3D vizualizácia
grátis

odborné poradenstvo
s architektom

doprava v Bratislave 
grátis

AKCIE -JAR 2015

 

KANCELÁRSKY NÁBYTOK - 20%

SEDACIE SÚPRAVY -20%

LAVICE DO ČAKARNE -10%

 

VÝROBA NA MIERU

 

kancelársky nábytok

sedadacie súpravy

zdravotnícky nábytok

kuchynské linky

vstavané skrine

 

Kancelársky nábytok ALLIA DESINGFirma ALLIA DESIGN  sa zaoberá zariaďovaním kancelárskych priestorov, kaviarní, bytových priestorov,hotelových zariadení a zariadení zdravotníckych služieb.

V našej ponuke nájdete široký sortiment nábytku od Slovenských, Českých, Talianskych, Nemeckých a Poľských výrobcov. Priestor kancelárie,zdravotníckeho zariadenia a bytu vieme zariadiť typizovaným nábytkom,alebo s nábytkom vyrobeným na mieru. Predchádza tomu zameranie priestorov, poradenstvo s architektom, návrh v 2D alebo v 3D programe, vypracovanie cenovej ponuky a samotná realizácia.
Hlavným zámerom firmy ALLIA DESIGN je, aby zákazník našiel komplexnú ponuku na zariadenie obchodných a bytových priestorov spolu s odborným poradenstvom na jednom mieste.

Individiálny prístup k zákaznikovi umožňuje uspokojiť aj náročné požiadavky klienta a zrealizovať rozsiahle dodávky nábytku.


Naším krédom je spokojnosť klienta a preto sa snažíme o nasledovné:

-nemusíte si hľadať čas a zháňať nábytok. Prídeme priamo k Vám do kancelárie, kde Vám ukážeme farebné     prevedenia látok, dreva a katalógy nábytku. Ponúkneme Vám rôzne varianty zariadenia,návrh v 3D vizualizácii a  vypracujeme dynamické cenové ponuky
-zabezpečíme Vám termíny dodania na nábytok a stoličky od 24 hodín

Za celý tím pracovníkov firmy

Mgr. Kamenská Silvia
riaditeľka